wholesale jerseys from china 
Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/iallt/domains/ial.lt/public_html/wp-content/themes/muse/header.php on line 1
Vasario mėnesį IAL išleidžia Phoenix albumą „Obereg” ‹ IAL.lt

Phoenix01Lietuvos rusakalbis muzikos kūrėjas ir atlikėjas Phoenix išleidžia savo solinį albumą „Obereg”. Dimitrij Matiuchin repo eiles pradėjo rašyti 1997-aisiais, o susidomėjimas hip-hop’o kultūra vis augo. Pirmoji jo grupė vadinosi “Prizraki”, kurioje su bendraklasiu įrašinėjo dainas iki 2004-ųjų metų. Žinomiausia jų – “Poet”, kuri tuo metu atgimusioje Gatvės Lygos laidoje tapo “Auksine”. Vėliau sekė “Mirazh Squad” projektas, kuris jungė tris miestus. Jų kelyje – iki šiol repo gerbėjų klausomi nuoširdumu prikaustę kūriniai, koncertai su gyva grupe bei pagrindine nominacija “Lietuvos hip-hop muzikos apdovanojimuose”. 2006-aisiais Phoenix nutarė visas savo dainas įrašyti į vieną LP, kurį pavadino “Nachialo. 2003-2005”. 2007-aisiais iš Klaipėdos atvykęs bičiulis MC Coras pakvietė prisijungti prie jo albumo “Monologas” kūrybos, kuris dienos šviesą išvydo 2008-aisiais. Tuo metu Phoenix bendras dainas dar įrašinėjo ir su Projeckt Undersky, Bdb Squl, Skrip bei Svaru iš G&G Sindikatas. Dalyvavo unikaliame atgimimo projekte “Pompa”.

Albumas lyg talismanas

Ir štai tik dabar, nesenai grįžusio iš Portugalijos ir atsivežusio idėjų paskutinėms dainoms, 23-ų metų atlikėjas Phoenix sako, jog atėjo pats laikas pristatyti savo pilnavertį debiutinį albumą. Jis nori, kad šioje plokštelėje esanti muzika galėtu padėti būti kartu, skleisti šilumą, šviesą, meilę ir tikėjimą. „Obereg” bendrąja prasme klausytojui galėtu tapti lyg talismanas, kuris apsaugo nuo įvairių gyvenimo aplinkybių, padeda svarstyti ir perspėja apie gyvenime tykančius pavojus.

MC Phoenix kalbėdamas apie savo albumą prasitaria: „Nenorėjau daryti liūdno albumo, bet juk tai yra gyvenimo dalis. Man mieliau yra skleisti šviesą ir dalintis ja su visais. Noriu, kad klausytojas pajustu  nuoširdžias mintis ir išgyvenimus. Kiekviena daina turi savo istoriją, o visas albumas, tai mano sielos veidrodis”.

phoenix_obereg_coverNors albumas ir yra solinis, tačiau prie jo kūrimo prisidėjo ne vienas gerai žinomas hiphopo veikėjas. Net 4 DJ’ėjai dainas pagyvino savo scratch’ų garsais – Supacide, Dee, Neuro ir Bandit iš Estijos. Prie muzikinės pusės be paties atlikėjo taip pat prisidėjo Corbie bei trimitu pagrojęs Dalius Buitvydas, o prie vieno mikrofono būrin stojo MC Strizh, Coras, Rusyj, Amico, beatboxeris Gon bei vokalistės Amėja ir Ju.

Phoenix tikisi, kad šios dainos žmonėms perduos savo teigiamą energiją ir privers nusišypsoti – tai yra „Obereg” kertinė vertybė.

Albumo pristatymas vasario 19 d.

”Obereg” albumo išleidimas neatsiejamas su pristatomuoju koncertu. Vasario 19d. klube Roller įvyks grandiozinis albumo pristatymas, kuriame pakviesti svečiai iš užsienio – tai gerai Estijos scenoje žinomas Skazo, jau ne kartą lankęsis Lietuvoje ir savo energija žavintis publiką, Tom Naive iš Baltarusijos, Medonas ir Corbie iš Kauno, Sasha Song bei grupė Projeckt Undersky.

Vakaro metu pirmieji apsilankę renginyje iš karto dovanų gaus Phoenix albumą ”Obereg”. O pats atlikėjas netolimoje ateityje dar žada ir savo klipą, kurio filmavimo darbai jau prasidėjo.