wholesale jerseys from china 
Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/iallt/domains/ial.lt/public_html/wp-content/themes/muse/header.php on line 1
Milijonus kainuojantys automobiliai naujame Burbaityz MC vaizdo klipe “Būk paprastesnis” ‹ IAL.lt

Burbaityz MC grįžta su nauju gabalu ir vaizdo klipu. Seniesiems lietuviško repo melomanams šis vardas gerai žinomas, o tie, kurie girdi jį pirmą kartą – puiki proga pasižiūrėti vaizdo klipą ir susipažinti. Pakalbinome atlikėją, kurio kūrinys ir vaizdo klipas “Būk paprastesnis” šiais 2017-ais metais ko gero atidaro Lietuvos repo vaizdo klipų kraitį. Burbaityz MC atskleidė, kad klipe pavyko nufilmuoti ypač retus automobilius Lamborghini Diablo SV ir Aston Martin DB9, bet ragina per daug nepaklysti ir įsiklausyti į tekstą, kur prabangos prasmės išskaidomos į daugybę undergoundinio skambesio repo eilių.

Kaip kilo idėja parašyti dainą “Būk paprastesnis”?

Burbaityz MC: Gabalas „Būk paprastesnis“ yra išgyventas laiko tarpas, rodantis balansą tarp prabangos ir paprastumo, vertinant praeitį ir ateities perspektyvas. Kuo vyresnis daraisi tuo vis labiau supranti, kad kapitalizmas yra tik priemonė tam, ką tu gali sukurti. Kūrybą galime suprasti skirtingai: vieniems – tai suprojektuotį namą, kitiems- įamžinti mus supantį estetizmą, tretiems – sukurti formą, skleisti tam tikros reikšmės žodžius ir pan. Kiekvienas kūrėjas kurdamas supranta gyvenimo vertę, kadangi kūrybai niekada laiko negana, o laikas, kaip žinia, kūrėjui yra apmokestintas kaip ir kiekvienam mirtingajam be išimčių, arba darbas – miegas ir tarp to kelių valandų trukmės unikalūs veiksniai, arba moralinis savęs ieškojimas tarp absoliutaus beprasmio laiko švaistymo ieškant ribų. Būtent taip sukantis laikrodžio rodyklei į priekį ir sparčiai, tenka bendrauti ir sutikti žmones, kurie būtų visai perspektyvūs, bet kaip labai dažnai pasitaiko, mūsų tautos žmonėms tenka apsigaubti melo apsiaustu ir užsikelti savo vertę taip, kad tenka pripažinti, jog tokiems perspektyvos yra labai toli…arba jei taip toliau, kažin ar iš vis šviečia. Asmeninė mano pozicija dėl veiksnio, žmones skatinančio eiti į priekį, yra teigiama kūryba ir atsidavimas tam, ką darai ir absoliučiai nėra skirtumo ar tai pirmaujanti visomenėje tam tikros formos meno šaka, kultūra, ekonominius veiksnius skatinančios priemonės ar galų gale bulvių sodinimas. Svarbiausia – išlikti savimi ir džiaugtis tuo, ką turi. Visame tame ir slypi paprastumas. Jei tu žinai, ką darai, neišsišoki ten kur nereikia, tai tu ir esi paprastesnis.

Kokia jo pagrindinė žinutė/mintis?

Šito kūrinio idėja kilo kaip ir visos idėjos- gimsta netikėtai ir lemiamos aplinkos veiksnių ir aplinkinių žmonių, ir aišku atėjus įkvėpimui, kuris sutapo su laisvalaikiu tam, kad tą įkvėpimą išnaudočiau. Vėl gi prisidėjo prie to ir patirtis, kurioje tu vertindamas praeitį stengiesi daryti daugiau, ko pasekoje skiri daugiau laiko derinimams, šlifavimams, ir aišku jausmo realizacijai tam, kad suprastum, jog būtent viena ar kita mintis yra taisoma ar nebetaisoma ir atitinka tai, kaip tu nori, kad tai būtų išreikšta šiai dienai .Na, bet jeigu neišreikšta tada dar tobulinti.

Kur buvo filmuojamas vaizdo klipas? Kas prisidėjo prie šio klipo kūrimo?

Sukūręs kūrinį nusprendžiau skirti laiko jo vizualizacijai. Kadangi kūrinys buvo ilgai brandinamas norėjosi ir jo video versijos. Visas video filmavimas ir jo organizavimas priklauso Dainiui Rasteniui. Klipo filmavimas vyko Cambridge mieste, Anglijoje. Klipe naudojami du automobiliai, kurie yra išskirtiniai savo retumu. Vienas jų yra Lamborghini Diablo SV išskirtinumas tik 8-9 visame pasaulyje ir tik vienintelis yra Anglijoje. Šio daikto vertė yra apie 1 milijoną svarų. Kitas yra Aston Martin DB9, kuris buvo naudojamas James Bond filmui. Jo vertė apie 750 000 svarų. Jis yra vienintelis modelis pasaulyje. Klipas buvo darytas su atvirkščia mintim, negu pats kūrinio tekstas. Ironija, stovint prie Lamborghini ir priedainio kontrastas būk paprastesnis taip pasirinkta todėl, kad būtų sudėtingiau suprasti tekstą ten, kur prabanga yra patraukli. Žinant, kad niekas rimto paprastai nepasidaro, mintis buvo pasirinkta pagal daugelio gyvenimo stilius, darant vieną, atsiranda daug blaškymosi ir blaškančių. Taigi tame yra daug energijos įdėta į tuos, kuriems visai ta žinutė bus paskleista paprastai, o kas to nesupras tiems, užteks tiks vizualizacijos.

Ar galime tikėtis tavo solinio albumo?

Aš nesu kūrėjas, tam, kad tiesiog kurti, nesu tas, kuris iš to gyvena, todėl čia yra mano laisvė ir tikros mintys, taip kaip man asmeniškai patinka tai reikšti. Tai albumo klausimas šiai dienai skamba šiek tiek keistokai. Kad bus kūrybos tai tikrai, bet įrašinėti, tam, kad siekti sukurti albumą tai taip nenoriu. Sieksiu įdėti į kūrybą asmeninę gyvenimo patirtį, kad ta patirtimi pasidalinti, o ne kurti albumą. Kaip bus ateityje sunku atsakyti, tačiau kol kas albumas tikrai nenusimato.

Ar muziką/beatus darai pats ar kažkas kitas?

Instrumentalus pradėjau daryti prieš 10 metų. Turiu susikaupusią nemažą kolekciją nepabaigtų instrumentalų, kas iki šiol šiek tiek upgrade‘inus būtų naudojama. Pagrinde esu pats instrumentalų kūrėjas, aišku pasitaiko kitų atlikėjų tam tikrų instrumentalų motyvų panaudojimas, bet tas dalykas nėra naujiena HH Pasaulyje, bet pagrinde viską susipatoginu taip, kad būtų piktas smarkus instrumentalas kas man ir patinka.

Kokie tavo ateities planai susiję su muzika? Ar galime tikėtis naujų gabalų?

Kurti perspektyvoje žadu, nes tas dalykas man asmeniškai patinka, tiek procesas tiek ir jo rezultatas. Greitu metu žadu pagaliau per kelis metus pabaigti kūrinį pavadinimu „kartais norisi ramybės“ ir jam nufilmuoti klipą, ties kuo dabar ir orientuojuosi, nestoja ir darbai ties instrumentalais ten taip pat yra idėjų ir noro tas idėjas realizuoti, taigi šiai dienai niekas nesustoja juda tokiu greičiu, kokiu ir juda asmeninis gyvenimas ir tuo džiaugiuosi!