wholesale jerseys from china 
Warning: Use of undefined constant HTTP_USER_AGENT - assumed 'HTTP_USER_AGENT' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/iallt/domains/ial.lt/public_html/wp-content/themes/muse/header.php on line 1
Banjooz Plum Bum bare gros savo kūrybos set’ą ‹ IAL.lt

Taip! Tai Banjooz ir daugiau kaip dešimtmetį brandintas muzikinis gėrimas, kuriuo kviečia vaišintis bičiulius, hiphopo mylėtojus, muzikos gurmanus ir melomanus.

“Nusileisiu iš savo kosminių dausų ant sostinės žemės pagroti savo audio ekspoziciją” – taip savo set’ą pristato Banjooz.

Blum Bum bare Banjooz žada groti savo senų grupių Zenitas, Konektaz, SFERA kūrinius ir surengti truputėli gyvo pasirodymo. Monitoriuose bus rodomi atlikėjo seni bei dar nematyti vaizdo klipai.

“Dauguma tų darbų dėl savo senaties terminų yra nepakartojami. Jei surinkti visus artistus į barą, tai nebeliktų žiūrovams vietų. Tenka naudotis aukštosiomis tehnologijomis. Grosiu kaip DJ.” – pasakoja Banjooz.

Vakaro svečiams paruošta ypatinga programa. “Išrinkau visą armadą ekskliuzyvinių vynukų, išrikiavau kaip Banjooz ekspozicija ir tikiuosi kad jūs man draugiškai padėsit juos sukalt į lentą.” – į Blum Bum bare vyksiantį renginį kviečia Banjooz.