„IAL“ – muzikinių renginių, muzikos vadybos ir leidybos agentūra, atstovaujanti atlikėjams, grupėms ir muzikos kūrėjams. Esame tam, kad padėtume muzikos pasaulio žmonėms surasti savo klausytojus ir žiūrovus. Mūsų tikslas – teikti kokybiškas paslaugas, kurioje vietą randa muzika. Atidžiai renkamės savo partnerius, todėl galime pasiūlyti aukščiausio lygio renginių organizavimo paslaugas.

„IAL“ įkurta norint parodyti, kiek įdomių ir unikalių atlikėjų yra Lietuvoje, dalintis jų muzika bei organizuoti jų pasirodymus.

Per visą veiklos laikotarpį dirbome su tokiais užsienio atlikėjais kaip La Melodia (Olandija), Thirdja Haedin (Islandija), Exos (Islandija), ir daugelį kitų. Dirbome su Lietuvos atlikėjais ir grupėmis, kaip Mesijus, G&G Sindikatas, Daiva Starinskaitė,  ir kitais.

“IAL” nuo 2010 iki 2018 metų organizavo vieną didžiausių metuose hip-hopo renginių – “Lietuvos MC Battle”. Pastaruosius keletą kartų renginys vyko menų fabrike Loftas.

ISTORIJA

2005 m.

Muzikos ir renginių kompanija Individual Appearance Label (toliau – “IAL”) susikūrė 2005-aisias metais Vilniuje. Veiklos pradžioje vyko pirmieji įrašai garso įrašų studijoje “Porno sound”, pirmieji atlikėjų koncertai visoje Lietuvoje bei hip-hop’o renginiai sostinės klubuose “Alkanas arklys” ir “Artistai”.

2006 m.

IAL kartu su Pushu pirmą kartą Lietuvoje organizuoja “Lietuvos hip-hop apdovanojimus”. Renginys įvyko vasario 3 dieną “Connect club”. Bendradarbiavimas tęsėsi ir 2007 m. klube “Galaxy”.

2007 m.