„IAL“ – muzikinių renginių, muzikos vadybos ir leidybos agentūra, atstovaujanti atlikėjams, grupėms ir muzikos kūrėjams. Esame tam, kad padėtume muzikos pasaulio žmonėms surasti savo klausytojus ir žiūrovus. Atidžiai renkamės savo partnerius, todėl galime pasiūlyti aukščiausio lygio renginių organizavimo paslaugas. Mūsų tikslas – teikti kokybiškas paslaugas, kurioje vietą randa muzika.

„IAL“ įkurta norint parodyti, kiek įdomių ir unikalių atlikėjų yra Lietuvoje, dalintis jų muzika bei organizuoti jų pasirodymus.

Per visą veiklos laikotarpį dirbome su tokiais atlikėjais ir grupėmis, kaip Mesijus, G&G Sindikatas, Daiva Starinskaitė,  ir kitais. Dirbome su užsienio atlikėjais La Melodia (Olandija), Thirdja Haedin (Islandija), Exos (Islandija), ir daugelis kitų.

“IAL” nuo 2010 m. iki dabar organizuoja vieną didžiausių metuose hip-hopo renginių – “Lietuvos MC Battle”. Pastaruosius pora metų renginys vyksta menų fabrike Loftas.

ISTORIJA

2005 m.

Muzikos ir renginių kompanija Individual Appearance Label (toliau – “IAL”) susikūrė 2005-aisias metais Vilniuje. Veiklos pradžioje vyko pirmieji įrašai garso įrašų studijoje “Porno sound”, pirmieji atlikėjų koncertai visoje Lietuvoje bei hip-hop’o renginiai sostinės klubuose “Alkanas arklys” ir “Artistai”.

2006 m.